تبلیغات
چو ایران نباشد تن من مباد
درباره ما


زادبوم مکانی است برای بیان عقاید،درنگ نکنید!
مدیر وب سایت : ابراهیم صیدی


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :


  • تاریخ ارسال : دوشنبه 1393/04/16, 13:24

این روزها تب فوتبال سراسر جهان را دربر گرفته است. جام جهانی فوتبال در کشور برزیل ، رویدادی است که با داشتن چند صد میلیون بیننده تلویزیونی تبدیل به تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها و روزنامه ها شده است. اما اگر کمی دقیق تر به این رویداد و رویدادهای مشابه در سال های قبل نگاه کنیم متوجه می شویم که همیشه درست در روزهایی که مردم جهان سرگرم فوتبال و جام جهانی هستند ، در برخی نقاط جهان اتفاقاتی روی می دهد که در پس هیاهوی جام جهانی و توجه بیش از حد مردم دنیا به فوتبال و ورزش، گم می شود . تحلیل گران بین المللی همواره در روزهای برگزاری جام جهانی منتظر چنین اتفاقاتی هستند.

دقیقاً همزمان با رویداد بزرگ المپیک در سال 1948  کشور جعلی اسرائیل اعلام موجودیت کرد. در روزهایی که مردم دنیا سرگرم مسابقات جام جهانی 1982 بودند همین رژیم منحوس صهیونیستی به جنوب لبنان حمله کرد. درست در میان هیاهوی جام جهانی 2002 بود که رژیم منحوس صهیونیستی شروع به ساختن دیوار حائل کرد.

در هنگام برگزاری جام جهانی 2006 آلمان جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه لبنان رخ داد.باز هم در هیاهوی برگزاری جام جهانی 2010 بود که رژیم صهیونیستی پس از محاصره چند ساله مردم غزه، به کاروان آزادی که حامل غذا و دارو برای آنها بود، حمله کرد.جنگ سوریه و آن همه جنایت های ضد بشری تروریست ها در سوریه همزمان با المپیک 2012  شروع شد. و اکنون نیز در روزهایی که مردم جهان مشغول تماشای جام جهانی 2014 و گل های  لیونل مسی و نیمار و .. هستند ، حملات گروه تروریستی داعش به عراق شروع شد و باز هم این روزها می بینیم که رژیم صهیونیستی به کشتار وحشیانه کودکان فلسطینی دست می زند و از هیچ جنایتی ابا ندارد.

بله! این همزمانی ها اتفاقی نیست. بلکه نشان می دهد که رژیم جنایتکار صهیونیستی همواره در هیاهوی برگزاری مسابقات ورزشی از سرگرم بودن مردم دنیا سوء استفاده کرده و به جنایت و کشتار مردم بی دفاع دست می زند.
ادامه مطلب
تبلیغات

تبلیغات
ّ